Supetbat Uus L-kuju Dual Peaga Kruvikeeraja Kuuskant Võti Utility Vahend Rutiinse

Supetbat Uus L-kuju Dual Peaga Kruvikeeraja Kuuskant Võti Utility Vahend Rutiinse

11 %

€ 5.00

€ 5.59

Värske

See on tellimusele juurdepääsetav


Supetbat Uus L-kuju Dual Peaga Kruvikeeraja Kuuskant Võti Utility Vahend Rutiinse
Kirjeldus :
100% täiesti uus ja kvaliteetne
Materjal : Carbon terasest & Plastikust
Värv : Nagu pildid näidatud
Kuju : L
Suurus : 105mm x 31mm
Formaat : 6.35 mm(1/4")
Tüüp : Mutrivõti aastal kompass
Kogus : 1tk
Nr jaemüügi pakendis
Märkus : Kuna vahe on erinevad monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje. Aitäh!
Pakett sisaldab :
1 Pc x L-kujuline Mutrivõti Kruvikeeraja Tööriist

Mudeli Number: RF32052
Brändi Nimi: Superbat
Materjal: Carbon Steel & Plastikust
värv: Nagu pildid näidatud
Kuju: L
Suurus: 105mm x 31mm
Vorm: 6.35 mm(1/4)
Tüüp: Mutrivõti aastal kompass

Parimad pakkumised kategoorias

9dbi saada 4G mobiiltelefoni antenn 1800mhz-2600Mhz LTE-antenna booster 4G LTE kitsa Suunadiagrammiga antenni 4G band 3 esiliistu 7 Värske
9dbi saada 4G mobiiltelefoni antenn 1800mhz-2600Mhz LTE-antenna booster 4G LTE kitsa Suunadiagrammiga antenni 4G band 3 esiliistu 7

Sagedusvahemik : 4 G band 3 1800mhz ja 4 G band 7 2600mhzKasum : 9 DBVSWR : Märk: 1 See toode on antenn ainult, mida kasutatakse, et saada signaali väljas See peab töötama koos korduva vastuvõtva , siseruumides antenni kaablid ühendatud .2...

€ 34.88
XQF Kõlar MIC Kenwood TK2160 TK370 TK3402 TK2312 BAOFENG UV-5R UV5RA Walkie Talkie Värske
XQF Kõlar MIC Kenwood TK2160 TK370 TK3402 TK2312 BAOFENG UV-5R UV5RA Walkie Talkie

Iga et saada kingitKui pildilKõlar MIC Kenwood TK2160 TK370 TK3402 TK2312 BAOFENG UV5 R UV5 RA Walkie TalkieÜhilduvad Mudelid : Töötab järgmiste jaoks Kenwood Pro Talk ja Free Talk mudelid : TK2200, TK3300, TK3200, TK208, TK2100, TK2102, TK2130, TK220, TK240, TK240 D, TK248, TK250, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK308, TK3100, TK3101, TK3102, TK3130, TK3131, TK320, TK340, TK340 D, TK348, TK350, TK353, TK360, TK360 G, TK370, TK370 G, TK372 G, TK430, TK431, TK3201, TK2160, TK3160, TK208, TK373, TK3173 seeria raadiod ja Relm seeria, BAOFENG UV5 R, UV5 RA, UV5 RB, UV5 RE ja nii edasi.Teade : Kui teie raadio mudel ei ole eespool loetletud, siis palun vaadake minu teisi punkt või saatke meile oma mudeli number, siis me aitame teil leida üks, mis sobib teile100% täiesti uja kvaliteetneKõlar Mikrofon koos pöörlev vööklamber3.5 mm audio jackKaal : 110gRaudteeja muud professionaalne traadita side kasutajad andma lihtsa, raadio salvestamise lahendused! See on intuitiivne ja kerge, vastupidav, lihtne paigaldada, lihtne kasutada ja nii edasi...

€ 56.32
Superbat 5 tk Mini-UHF-N adapter Mini-UHF Male Plug N Emane Jack sirge RF, Coaxial Pistik Värske Hinda alandatakse
Superbat 5 tk Mini-UHF-N adapter Mini-UHF Male Plug N Emane Jack sirge RF, Coaxial Pistik

5 tk MiniUHFN adapter MiniUHF Pistik N Jack sirge RF AdapterKomplekti kuulub : 5 TKKui te ikka ei ole leidnud kaupu, mida te vajate, kuid me saame kohandada teie jaoks.Palun võtke meiega ühendust kui teil on mõni küsimTasumine1) Me aktsepteerime makse Alipay,krediitkaardiga,pangaülekandega ja muid Makse, mis Aliexpress toetust.2) Makse peab olema tehtud hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates järjekorras.3) Palun loetlege teie soovidele, kui teete makse,või võtke meiega ühendust ASAP.4) Pls lisada oma telefoni number, mööda wiht oma makse, kui võimalik, sest see on aidata teil saada oma pakk.Kohaletoimetamine Tingimused1) osad meist on kindel, et on kvaliteedi garantii, ja nad on topelt testitud enne shipping.2) Punkt veetakse jooksul 3 tööpäeva jooksul pärast täieliku makse on arveldatud.3) tooted saab saata jooksul Hiina Posti Tähitud lennuposti / DHL / EMS / e Packet / Fedex IP / Fedex IE / TNT.Tarneaeg ( Ühikud : Tööpäeva ) Ja TõenäosEtRiikEsimene TarneTeine KättetoimetamiseViivitusTarne ≥ 50 PäevaAmeerika Ühendriigid610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)TagasimakseBriti815 aastat (80%)1530 (19%)≥30 (1%)TagasimakseAustraalia815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)TagasimakseSaksamaa815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)TagasimakseThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)TagasimakseVenemaa1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)TagasimakseItaalia1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)TagasimakseIisrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)TagasimakseHispaania1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)TagasimakseJaapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)TagasimakseKanada1020 (Kõige)Kohalik postkontor ei väljasta jälgimine teabega.Garantii Ja Tagastamine1)mis Tahes probleem umbes punkt pls võtke meiega 14 päeva jooksul pärast taotluse saamist.2) Reture punkt peaks sisaldama originaal pakend ja kõik komponendid.3) Vahetada punkt on lubatud, ja repalcement saadetakse pärast receving punkt klient.4) Me maksma laevandtasu uuesti saata, kui ostja tasub posti Kulu.FirmastMe oleme professionaalne tarnija ja tootja Radio frequency (RF) tooteid, sealhulgas RF Pistikud, RF Adapterid, RF Kohandatud Kaabel Sõlmed (Tee Viib),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antennid, Wifi Antennid, GPS Antennid, Alumiiniumist Kastid & Plastikust Kastid ja muud Ham raadio Antennid ja Tarvikud, jne, jne.Mis on väga populaarne kasutada erinevaid f rakendused, kaasa arvatud 3 G andmeside kaardi ja USBmodemid, masina side (M2 M), wireless LANGPS,WIFI ja ISM sagedusalades.Mingi probleem (ei saa või punkt probleem),Pls võtke meiega ühendust enne kui jätate Negatiivse või Neutraalse tagasiside, me püüame oma parima, et slove ta.

€ 9.00 10.21
Kooskõlas Huawei 0231A089 1000BASE-LH SFP 1310nm 40km DM Saatja moodul SFP Värske
Kooskõlas Huawei 0231A089 1000BASE-LH SFP 1310nm 40km DM Saatja moodul SFP

Palun pakkuda marki seadmega meile tellimuse esitamisel.s oo, et me toota sobivate osade teid, Tänan teid.Tere tulemast See Me Technology Co., LTD Allahindlhulgi? Suurem osa numbrid? Tsitaat BOM? Lisateavet, võtke julgelt ühendust See Me müüja Kõik meie tooted on pakkuda üks aasta kvaliteedi garantii.

€ 15.47
1m (3ft) Extreme Networks 10202 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable Värske
1m (3ft) Extreme Networks 10202 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable

Extreme Networks 10202 Ühilduv 40 G QSFP+ DAC Breakout Cable (1meeter, passiivne, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG) Toote info Extreme Networks Tõeline 10202 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 SFP+ Max Data Rate 40 Gbps Kaabli Tüüp Passiivne Vask Kaabel Traat AWG 30 AWG Juhtme Pikkm(3.28 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTSÜhtlustatud Kood 8544700000 Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER...

€ 49.00
1x8 Kasti Kasseti Kaardi Sisestamine Tüüp 1:8 8Ports Fiber Optiline PLC Splitter SC/PC Värske
1x8 Kasti Kasseti Kaardi Sisestamine Tüüp 1:8 8Ports Fiber Optiline PLC Splitter SC/PC

Omadused*Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus*Kõrge Töökindlus*Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju*Kõrge kanali loeb*Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendused*FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)*Kaabeltv (KAABEL)*Kohtvõrgud (LAN)*Katseseadmed*Passiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus) 1 m või 1,5 m või kohandatudTellimine Teave PLCS Port Tüüp Kaabli Tüüp Kiu PikkPistiku Tüüp Pakett StiilPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32Teised Täpsustada0,25 mm Paljaste fiberLindi FiberFanout 0,9 mm Toru Lahti2.0 mm Kaabel3.0 mmKaabel1 meeter1.5 meetritäpsustadaFC / APCFC / PCSC / APCKS / TKS / UPCLC / APCTeised TäpsustadaRoostevabast terasest varrukadPlastikust Moodul19 1 U seadmekapiTeised Täpsustada1...

€ 24.50
NA771 UHF-VHF dual band Walkie Talkie antenn SMA isane pesa antenni jaoks dual band raadio vhf-uhf Värske
NA771 UHF-VHF dual band Walkie Talkie antenn SMA isane pesa antenni jaoks dual band raadio vhf-uhf

ELEKTRILISED ANDMEDSagedusalas144 / 430 MHzKasum2.15 / 3d BiV S W RSisendtakistΩKiirgusOmniMaksimaalne sisendvõimsusvatti10 WPolarisatsiooniVertikaalneMEHAANILINE KIRJELDUSEDPistiku TüüpSMAisaneNeto Kaal0.05 kgPikkcmLäbimõõt1,5 cmRadome VärvMustRadome MaterjalTPEE1...

€ 5.60
Li-ion 7.4 V 2250mAh 16.7 Wh Aku Motorola walkie talkie XiR P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris Värske
Li-ion 7.4 V 2250mAh 16.7 Wh Aku Motorola walkie talkie XiR P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris

Iga et saada kingitKui pildilLiion 7.4 V 2250m Ah 16.7 Wh Aku Motorola walkie talkie Xi R P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris ▶ Toote Spetsifikatsioone, Pinge : 7.4 VVõims: 2250m AhSeisukord : Brand New Kõrge Kvaliteediga Toote Asendamine, töötab nagu Ehtne osad, 100% OEM Ühilduv!!▶ Asendada Osa Numbrid P6600 ▶ Ühilduvad Mudelid Motorola walkie talkie Xi R P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris

€ 15.05
Kollane BaoFeng UV-5R 136-174/400-520 MHz Dual-Band CTCSS FM-Sink Walkie Talkie Värske Hinda alandatakse
Kollane BaoFeng UV-5R 136-174/400-520 MHz Dual-Band CTCSS FM-Sink Walkie Talkie

BAOFENG kollane UV5 R UU Dual Band 136174 / 400520 Mhz RaadioOmadused : BAOFENG UV5 R saatja on mikrokääbmultibandFMsaatja, kellel on ulatuslikud saada sagedkatvpakkudes kohalikkeala kaksviis amatöör side koos tasakaalustamata järelevalve suutlikkusVHF / UHF DUALBAND kahesuunaline RAADIO : sagedusvahemik : 136174 / 400520 MHz DualBand Display, Dual Freq...

€ 19.00 19.59
Tasuta Kohaletoimetamine 2,0 mm 1x8 ABS Kasti PLC Splitter Moodul FC/APC-Liides Fiber Optiline PLC Splitter Värske
Tasuta Kohaletoimetamine 2,0 mm 1x8 ABS Kasti PLC Splitter Moodul FC/APC-Liides Fiber Optiline PLC Splitter

Tasuta Kohaletoimetamine 2,0 mm 1x8 ABS Kasti PLC Splitter Moodul FC / APCLiides Fiber Optiline PLC SplitterOmadused*Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus*Kõrge Töökindlus*Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju*Kõrge kanali loeb*Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendused*FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)*Kaabeltv (KAABEL)*Kohtvõrgud (LAN)*Katseseadmed*Passiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus) 1 m või 1,5 m või kohandatudTellimine TeavePLCS Port Tüüp Kaabli Tüüp Kiu PikkPistiku Tüüp Pakett StiilPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32Teised Täpsustada0,25 mm Paljaste fiberLindi FiberFanout 0,9 mm Toru Lahti2.0 mm Kaabel3.0 mmKaabel1 meeter1.5 meetritäpsustadaFC / APCFC / PCSC / APCKS / TKS / UPCLC / APCTeised TäpsustadaRoostevabast terasest varrukadPlastikust Moodul19 1 U seadmekapiTeised TäpsustadaTASUMINE1...

€ 14.78
Järelevalve õhutoru Kuulari, Mikrofoni PTT-Peakomplekti Kõrvaklappide Motorola CB Raadio GP328 GP380 PRO5150 HT750 GP340 Walkie Talkie Värske Hinda alandatakse
Järelevalve õhutoru Kuulari, Mikrofoni PTT-Peakomplekti Kõrvaklappide Motorola CB Raadio GP328 GP380 PRO5150 HT750 GP340 Walkie Talkie

Järelevalve õhutoru Kuulari, Mikrofoni PTTPeakomplekti Kõrvaklappide Motorola CB Raadio GP328 GP380 PRO5150 HT750 GP340 Walkie TalkieToote Omadused : * 100% Brand new.* Valmistatud keskkonnasõbralik materjal.* Kõva ja tahke pistik, vastupidav kasutada...

€ 8.00 10.88
1 Paar Gigabit fiiberoptiliste Media Converter 1 AHELS,*KS-sse, 4 AHELS*RJ45 Converter 1 AHELS,*1 KS AHELS-sse*RJ45 fiiberoptiliste Transiiver Värske
1 Paar Gigabit fiiberoptiliste Media Converter 1 AHELS,*KS-sse, 4 AHELS*RJ45 Converter 1 AHELS,*1 KS AHELS-sse*RJ45 fiiberoptiliste Transiiver

1000 Mbps autonegotiation Media Converter on side võrgu seade, mis mõistes sile võrgustiku täiendamine ilma täiendavat kulu See on kõrge jõudlusega, tasuv ja paindlikke lahendusi paljude rakenduste valdkonnas LAN campvõrgustik...

€ 23.03
2tk/lot 1x4 ABS Kasti PLC Splitter Moodul 1*4 FC/UPC Fiber Optiline PLC Splitter Värske
2tk/lot 1x4 ABS Kasti PLC Splitter Moodul 1*4 FC/UPC Fiber Optiline PLC Splitter

OmadusedSuurepärane Mehaaniline,Väike SuurusKõrge TöökindlusMadal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahjuKõrge kanali loebSuurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendusedFTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)Kaabeltv (KAABEL)Kohtvõrgud (LAN)Test seadmedPassiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus)1m või 1,5 m või kohandatud1...

€ 36.40
DIAMOND RH901S SMA-Isane 144/430MHz Dual Band Antenn 3.5 dBi High Gain Värske
DIAMOND RH901S SMA-Isane 144/430MHz Dual Band Antenn 3.5 dBi High Gain

DIAMOND RH901 S SMAMale144 / 430 MHz Dual Band Antenn 3.5 d Bi High GainTehnilised andmed : Saged MHZ Max võims W V S W R Vähem 1.5 TakistOHM Pikkcm Pistik SMAIsane Kaal 45 gPakett Sisaldab : 1× RH901 S SMAIsane 144 / 430 MHz AntennÜhendada Osta : Pakume ühendada osta soodushinnaga, Osta rohkem,Säästa rohkem...

€ 10.64
Tasuta Kohaletoimetamine 50M FTTH fiiberoptiliste Tilk Kaabel Patch Cord SC SC Simplex Singlemode KS-KS 50 Meetri SM fiiberoptiliste Jumper Värske
Tasuta Kohaletoimetamine 50M FTTH fiiberoptiliste Tilk Kaabel Patch Cord SC SC Simplex Singlemode KS-KS 50 Meetri SM fiiberoptiliste Jumper

TaotlusKaugekõnede ja kohalike optilist ülekannet võrgustik, andmeside võrk, pilt ülekandevõrkudele, CATV, optiline katse vahendid, fotoelektrilise automaatse kontrolli süsteemKirjeldusKui fiiberoptiliste tilk kaabel patch cord on kaks pistikut iga kaabli ots tehaühendus; pats kaabel on ühe kaabli konnektor...

€ 25.90
QSFP+SR4 40G 100m 850nm transiiver, pistik MTP / MPO Värske
QSFP+SR4 40G 100m 850nm transiiver, pistik MTP / MPO

Tehnilised andmed : Tüüp QSFP+ Tehnoloogia MTP / MPO Kaugm (OM3) 150 m (OM4) Data rate 40 Gb / s (4*10 Gbp / s) Lainepikknm Fiber / Kaabel Tüüp MultiMode Fiber (MMF) Pistiku MPO Digitaalne Väljund Järelevalve(DM, DOM, DDMi) Jah TX Võims~+1d Bm RX Tundlikkd Bm töötemperatuur Äripinnad : 0 70 AC (32 158 AF)Transport : 1...

€ 87.50
HPE J9151A Ühilduv 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transiiver Värske
HPE J9151A Ühilduv 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transiiver

HPE J9151 A Ühilduv 10 GBASELR SFP+ Transiiver (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM) Toote Detailid HPE Tõeline J9151 A Müüja Nimi LODFIBER Tüüpi Vormi SFP+ Max Data Rate 10.3125 gbit / s Lainepikknm Max Kaabli Kaugusel* 10km Liides LC duplex Optilised Komponendid DFB 1310nm Kaabli Tüüp SMF DOM Tugi Jah TX Võims~0.5 d Bm Vastuvõtja TundlikkKaubanduslik Temperatuuril Vahemikkuni 70°C (32 kuni 158°F) HTSÜhtlustatud Kood 8517706000 Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER...

€ 35.00
musta värvi esi juhul eluaseme shell asendamine motorola gp340 walkie talkie, kahesuunaline raadio Värske
musta värvi esi juhul eluaseme shell asendamine motorola gp340 walkie talkie, kahesuunaline raadio

ees juhul eluaseme shell asendamine motorola gp340 walkie talkie, kahesuunaline raadioPakend : 1x eluaseme tulla 2konbs,1speaker lukk,1dust kate,1headphone kleebis ,1gp340 kleebis ,1 logo kleebise ,1 plaadiga

€ 5.95
Superbat RF, Coaxial Pistik TNC-FME Koaksiaal-adapter TNC Emane Jack FME Pistik otse Värske Hinda alandatakse
Superbat RF, Coaxial Pistik TNC-FME Koaksiaal-adapter TNC Emane Jack FME Pistik otse

RF, Coaxial Pistik TNCFME Koaksiaaladapter TNC Pesa, et FME Pistik otsePere Koaksiaal, RF AdapteridSeeria VahelSeeria TNCFME Teisendada (Adapter Lõpp) : SMB Jack, female Pinkoodi Teisendada (Adapter Lõpp) FME Pistik, female PinPlating Goldplated Stiilis sirge paigaldusviis Tasuta RippuvadMuud tüüpi adapter connector :

€ 1.00 1.53
Tasuta kohaletoimetamine! Traadita teenindaja helistab süsteem, 2 võtmed puidu värvi piipar saatja: loobu, arve -, laua-ekraan vastuvõtja Värske
Tasuta kohaletoimetamine! Traadita teenindaja helistab süsteem, 2 võtmed puidu värvi piipar saatja: loobu, arve -, laua-ekraan vastuvõtja

Tasuta kohaletoimetamine! Traadita teenindaja helistab süsteem, 2 võtmed puidu värvi piipar saatja : loobu, arve , lauaekraan vastuvõtjaTERE TULEMAST MEIE POE(Hind ja shiping kulu võib olla muutunud, sest et kogpalun ärge kõhelge meiega ühendust, kui tekib küsimusi, aitäh.)Foto ja Kirjeldtk kõne nuppu+1tk ekraanWPE R15 Ekraani vastuvõtja, koos registreerimise positsiooni istuvad funktsioon, dingdong, murettekitavate heli ja hääl aruanne1...

€ 104.99
Eest Baofeng Battery Eliminator Auto Laadija Kaasaskantav Raadio UV-5R UV-5RB UV-5RA kahesuunaline raadio Walkie Talkie Tarvikud Värske Hinda alandatakse
Eest Baofeng Battery Eliminator Auto Laadija Kaasaskantav Raadio UV-5R UV-5RB UV-5RA kahesuunaline raadio Walkie Talkie Tarvikud

Spetsifikatsioonid Maksimaalne väljundvool : 3.0 Asisendpinge : DC 12 V väljundpinge : 8 VDC Madala Soojuse Hajumist Üle Praegune Kaitse Üle temperatuuri Kaitse...

€ 4.00 4.53