Superbat RF, Coaxial Pistik TNC-FME Koaksiaal-adapter TNC Emane Jack FME Pistik otse

Superbat RF, Coaxial Pistik TNC-FME Koaksiaal-adapter TNC Emane Jack FME Pistik otse

35 %

€ 1.00

€ 1.53

Värske

See on tellimusele juurdepääsetav


RF, Coaxial Pistik TNC-FME Koaksiaal-adapter TNC Pesa, et FME Pistik otse
Pere Koaksiaal, RF - Adapterid-Seeria Vahel-Seeria TNC-FME Teisendada (Adapter Lõpp) : SMB Jack, female Pin-koodi Teisendada (Adapter Lõpp) FME Pistik, female Pin-Plating Goldplated Stiilis sirge paigaldusviis Tasuta Rippuvad
Muud tüüpi adapter connector :

Mudeli Number: AD-F02SJ-T01SJ-44BS00
Brändi Nimi: Superbat
Toote Tüüp: Koaksiaal, RF - Adapterid
Teisendada (Adapter Lõpuni): SMB Jack, female Pin-koodi
Teisenda (Adapter Lõpuni): FME Jack, female Pin
Paigaldusviis: Tasuta Rippuvad
is_customized: Yes
Taotlus: Heli Ja Video

Parimad pakkumised kategoorias

3m (10ft) Extreme Networks 10321 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable Värske
3m (10ft) Extreme Networks 10321 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable

Extreme Networks 10321 Ühilduv 40 G QSFP+ DAC Breakout Cable (3meetrine, passiivne, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Toote Andmed Extreme Networks Tõeline 10321 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 SFP+ Max Data Rate 40 Gbps Kaabli Tüüp Passiivne Vask Kaabel Traat AWG 30 AWG Kaabli Pikkm(9.84 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTSÜhtlustatud Kood 8544700000 Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER...

€ 63.00
Kaasaskantav Raadio BaoFeng UV-5R 5W Dual Band VHF/UHF Pihuarvutite kahesuunaline Raadio CB Walkie Talkie Ham Raadio Communicator Transiiver Värske
Kaasaskantav Raadio BaoFeng UV-5R 5W Dual Band VHF/UHF Pihuarvutite kahesuunaline Raadio CB Walkie Talkie Ham Raadio Communicator Transiiver

Kaasaskantav Raadio Bao Feng UV5 R 5 W Dual Band VHF / UHF Pihuarvutite kahesuunaline Raadio CB Walkie Talkie Ham Raadio Communicator TransiiverOmadused ja Funktsioonid : Dualband pihuarvutite saatja ekraani funktsiooni menüü ekraanil "LED" ÄriFMraadio vastuvõtja (65 MHz108 MHz) Sisseehitatud LEDvälklamp DTMF kodeeritud Sisseehitatud RX CTCSS / DCS scan Funktsioon VOX Alarm funktsioon Lairibaühenduse / kitsasriba valitav Funktsioon helisignaal klaviatuuril Dual Watch / dual Vastuvõtt Crossband vastuvõtu / edastamise Funktsioon OFFSET Toon lõppu edastamine Aku säästmise funktsioon SALVESTA Programmeeritav poolt PC Sisseehitatud lukustusnuppTehnilised Parameetrid : Sagedusalas65108 Mhz(ainult FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Mälu kanaliteKuni 128 kanalidSageduse stabiilsppmSageduse sammu2.5 k Hz / 5k Hz / on 6,25 k Hz / 10k Hz / 12,5 k Hz / 25k HzAntenni takistΩTöötemperatuur20°C kuni +60°CPingeLaetav LiitiumIoon m Ah7.4 V / 1800Tarbimine ooterežiimisKuni 75m ATarbimine vastuvõtt380m ATarbimine edastamineKuni 1.4KasutajarežiimSimplex või poolduplexTöötsükkel03 / 03 / 54 min.(Rx / Tx / Ooterežiimis)Mõõtmed58mm*110mm*32mmKaal130g(ligikaudne)SAATJARF võims W / 1 WModulatsiooni tüübiFMEmissiooni klass16 K&F3 E / 11 K&F3 E(W / N)Maksimaalne kõrvalekalle≤±5k Hz / ≤±2.5 k Hz(W / N)KõrvalemissioonVASTUVÕTJAVastuvõtja tundlikkusOn 0,2 µV(at 12d B SINAD)Intermodulation60d BHeli väljund1000m WKõrval kanali selektiivsd BMärk: Kõik spetsifikatsioon on näidatud muutuda ilma ette teatamataKomplekti Kuulub : 1 x UV5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x 7.4 V 1800mah Liion Aku1 x dual band Antenn1 x vööklambris1 X kõrva konks kõrvaklapid1 x Kasutusjuhend ENG1 x Laadija Töölauale ( 100 V ~ 240 V EU / UK / AU pistik )♣ Kõik suuremad krediitkaardid / Raha Booker / QIWI Rahakott on aktsepteeritud läbi turvalise makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING ...

€ 22.18
Tasuta Kohaletoimetamine 2,0 mm 1x8 ABS Kasti PLC Splitter Moodul FC/APC-Liides Fiber Optiline PLC Splitter Värske
Tasuta Kohaletoimetamine 2,0 mm 1x8 ABS Kasti PLC Splitter Moodul FC/APC-Liides Fiber Optiline PLC Splitter

Tasuta Kohaletoimetamine 2,0 mm 1x8 ABS Kasti PLC Splitter Moodul FC / APCLiides Fiber Optiline PLC SplitterOmadused*Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus*Kõrge Töökindlus*Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju*Kõrge kanali loeb*Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendused*FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)*Kaabeltv (KAABEL)*Kohtvõrgud (LAN)*Katseseadmed*Passiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus) 1 m või 1,5 m või kohandatudTellimine TeavePLCS Port Tüüp Kaabli Tüüp Kiu PikkPistiku Tüüp Pakett StiilPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32Teised Täpsustada0,25 mm Paljaste fiberLindi FiberFanout 0,9 mm Toru Lahti2.0 mm Kaabel3.0 mmKaabel1 meeter1.5 meetritäpsustadaFC / APCFC / PCSC / APCKS / TKS / UPCLC / APCTeised TäpsustadaRoostevabast terasest varrukadPlastikust Moodul19 1 U seadmekapiTeised TäpsustadaTASUMINE1...

€ 14.78
Tasuta Kohaletoimetamine SM SX PVC 3mm 15 Meetrit SC/APC fiiberoptiliste Jumper Kaabli SC/APC-SC/APC Fiber Optic Patch Cord Värske
Tasuta Kohaletoimetamine SM SX PVC 3mm 15 Meetrit SC/APC fiiberoptiliste Jumper Kaabli SC/APC-SC/APC Fiber Optic Patch Cord

Omadused : Madal sisestamise ja tagasi peegeldkahju Hea exchangeability Hea vastupidavKõrge temperatuuri stabiilsStandard : Telcordia GR326CORERakendused : CATV; Aktiivne seade lõpetamine; Telekommunikatsioonivõrgud; Metroo; kohtvõrgud; Andmete töötlemise võrgustikud; katseseadmed; Eeldpaigaldamine; Laia Ala Võrke;Spetsifikatsioon : Esemed, Single mode Mitmemoodiline PC UPC APC 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G sisendsumbuvReturn Loss) ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Vastupidavpaaritusega töötemperatuur 40 kuni +75 40 kuni +75 Ferrule Augu Suurused 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um1...

€ 13.30
Kõrvaklappide 3 Traat Selge õhutoru Kõrvaklapid Akustiline Kõrvaklapid Kuular Motorola GP344 GP388 GP328Plus GP338Plus kaasaskantav raadio Värske
Kõrvaklappide 3 Traat Selge õhutoru Kõrvaklapid Akustiline Kõrvaklapid Kuular Motorola GP344 GP388 GP328Plus GP338Plus kaasaskantav raadio

3 Traat Selge Toru Õhu Akustiline Kõrvaklapid Kuular Motorola GP344 GP388 GP328 PlGP338 PlGL2000 EX500 EX600 EX600 XLSSuurendada oma lihtne suhtlemine, see peakomplekt, mis on varustatud kõlari / mic jack...

€ 21.00
20pcs /palju KAABEL RG 6 pesa koaksiaalkaabel investor-F-pistik RG6 F-liides TV-kaabli ühenduspesa RG 6 telekommunikatsiooni kasutamine Värske
20pcs /palju KAABEL RG 6 pesa koaksiaalkaabel investor-F-pistik RG6 F-liides TV-kaabli ühenduspesa RG 6 telekommunikatsiooni kasutamine

Müüa punkti toode : 1 Connector (Koaksiaalkaabel RG6 ( 755) ,2 RG6 Ühenduspesa boosterkaabel,3 Pistikupesa seadmed, mis on F sisekeermega konnektor ;4 Kokku 20pcs / palju;

€ 9.07
10x Baofeng BF-888s UHF 400-470 MHz, 5W CTCSS, DCS Kaks-viis Ham Raadio Vaba Kuular Värske Hinda alandatakse
10x Baofeng BF-888s UHF 400-470 MHz, 5W CTCSS, DCS Kaks-viis Ham Raadio Vaba Kuular

Omadused : Saged: 400469.995 MHz 16 kanal 1500m Ah Liion aku 50 CTCSS / 105 CDCSS VOX Funktsioon hääljuhiseid ARVUTIGA Programmeerimine avariisignalisaator Intelligentne Aku Laadimine Salvesta Madalpinge HoiatTimeout Taimer Taskulamp Üldine spetsifikatsioon sagedusalas UHF 400470 MHz raadiosagedusliku (RF) Nimivõimsuse kuni 5 W Kanali Läbilaskevõime 16 kanalisamm 25 KHz Tegutsenud Pinge 3,7 V Aku 1500 MAh Liion Aku Eluiga Umbes 8 tundi Sageduse Stabiils±2.5 ppm Tegutsenud Temperatuur : 30°c+60°c Antenni Impedants 50Ω Mõõtmed (L×W×H) (koos akuga,ilma antenni) 110×50×32 mm Kaal (koos aku / antenn) 198g Teabevahetuse Vahemikumbes 24km Saatja RF Võims W Modulatsioon F3 E Võltsitud Heitkoguste ≤65d B FM Müra ≤45d B(W) ≤40d B (N) Audio Moonutamist ≤5% Thd Praegune ≤1.3 Vastuvõtja Tundlikk(12d B SINAD) kuni 0.20 u VSelektiivsd B / 50d B Intermodulation ≥65d B kõrval Kanali Selektiivs≥60d B Võltsitud Vastust ≥60d B Heli Võimsm W Tõrkeotsingu Juhend Mured Juhend NR Võimsuse Kontroll aku paigaldamine ja / või vahetage patareid...

€ 90.00 95.19
VHF UHF Dual Band SRH805S antenna for YAESU VERTEX Linton Tonfa PX2R PXA6 walkie talkie antenna SMA Male 10pcs/lot Värske Hinda alandatakse
VHF UHF Dual Band SRH805S antenna for YAESU VERTEX Linton Tonfa PX2R PXA6 walkie talkie antenna SMA Male 10pcs/lot

Receiveing Central frequency is 144mhz,430 MHZ and 1200mhz, the best performance frequency point,Usually this antenna is good for 136174mhz and 400470 MHZ walkie talkie.Wide band receiving coverage : 120mhz 150mhz 300mhz 450mhz 800mhz 900mhzSpecification : Model : SRH805 S Band : Dual band VHF / UHFFrequency : 144 / 430 / 1200 MHz (136174 MHz & 400520 MHz)Gain : 2.15 / 3.0 dbi Max power : 10 WattsV.S.W.R : Impedance : 50 OHMLength : 4.5cm Connector Type : SMA Male

€ 37.00 39.05
1x8 Kasti Kasseti Kaardi Sisestamine Tüüp 1:8 8Ports Fiber Optiline PLC Splitter SC/PC Värske
1x8 Kasti Kasseti Kaardi Sisestamine Tüüp 1:8 8Ports Fiber Optiline PLC Splitter SC/PC

Omadused*Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus*Kõrge Töökindlus*Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju*Kõrge kanali loeb*Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendused*FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)*Kaabeltv (KAABEL)*Kohtvõrgud (LAN)*Katseseadmed*Passiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus) 1 m või 1,5 m või kohandatudTellimine Teave PLCS Port Tüüp Kaabli Tüüp Kiu PikkPistiku Tüüp Pakett StiilPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32Teised Täpsustada0,25 mm Paljaste fiberLindi FiberFanout 0,9 mm Toru Lahti2.0 mm Kaabel3.0 mmKaabel1 meeter1.5 meetritäpsustadaFC / APCFC / PCSC / APCKS / TKS / UPCLC / APCTeised TäpsustadaRoostevabast terasest varrukadPlastikust Moodul19 1 U seadmekapiTeised Täpsustada1...

€ 24.50
1 Paar Gigabit fiiberoptiliste Media Converter 1 AHELS,*KS-sse, 4 AHELS*RJ45 Converter 1 AHELS,*1 KS AHELS-sse*RJ45 fiiberoptiliste Transiiver Värske
1 Paar Gigabit fiiberoptiliste Media Converter 1 AHELS,*KS-sse, 4 AHELS*RJ45 Converter 1 AHELS,*1 KS AHELS-sse*RJ45 fiiberoptiliste Transiiver

1000 Mbps autonegotiation Media Converter on side võrgu seade, mis mõistes sile võrgustiku täiendamine ilma täiendavat kulu See on kõrge jõudlusega, tasuv ja paindlikke lahendusi paljude rakenduste valdkonnas LAN campvõrgustik...

€ 23.03
Uus Baofeng UV5RA kahesuunaline Raadio 136-174/400-520 MHz +Brand Baofeng kõlar MIC Värske Hinda alandatakse
Uus Baofeng UV5RA kahesuunaline Raadio 136-174/400-520 MHz +Brand Baofeng kõlar MIC

Baofeng UUV 5 RA Sink kahesuunaline Raadio 136174 / 400520 MHz DualBand DTMF CTCSS, DCS FM5 W AmatöörRaadio Saatja+Brand Baofeng kõlar MICAlates JK ELEKTROONIKAMudel : UBAOFENG UV5 RAVärv : MustSagedusvahemik : 65108 MHz (FM Saavad ainult) 136174 MHZja 400520 HZ (TX / RX)Kanali Number : 128Sageduse Stabiils: ±2.5 ppmAntenn : Kõrge Saada Dual Band AntennAntenni Impedants : 50Tööpinge : DC 7.4 VTöörežiim : Lihtne või poolduplexMõõdud (W x H x D) : 100 x 52 x 32 mmKaal : 250g (koos aku, antenn)Saatja Väljundvõims: 4 W / 1 W (Max 5 W)Ümbersuunamise Režiim : 16k F3 E / 11k F3 EMaksimaalne kõrvalekalle on : Võltsitud Kiirguse : Kõrvuti AhelsSse...

€ 22.00 23.44
Baofeng UV-5RA Walkie Talkie UV5RA Kaks Teed Sink Kaasaskantav CB Raadio Comunicador Amador VHF / UHF Dual Band RS PMR Jalutuskäigu Rääkida Pofung Värske Hinda alandatakse
Baofeng UV-5RA Walkie Talkie UV5RA Kaks Teed Sink Kaasaskantav CB Raadio Comunicador Amador VHF / UHF Dual Band RS PMR Jalutuskäigu Rääkida Pofung

Omadused : 1 Dualband Pihuarvutite Saatja Ekraani Funktsiooni Menüü.Ekraan"LCD".2 DTMF Kodeeritud.3 Liitiumioon Aku Suur MahutavKaubandFMRaadio Vastuvõtja(65 MHz ~ 108 MHz).5 Sisaldab 105 Koodid"KLASSIKALISED" Ja 50 eraelu Puutumatuse Koodid"CTCSS"programmeeritav.6 Funktsiooni"VOX"(hääl, mida käitatakse edastamine).7 Äratuse Funktsioon.8 Kuni 128 Mälu Kanalid.9 Broadeband(Lai) / Kitsasriba(Kitsas),Valitav.10 Suure Võimsuse / Madala (4 W / 1 W) Valitavad.11 Display ValgustJa Programmeeritav Klaviatuur.12 Funktsiooni"piiks" Klaviatuuril.13 Dual Watch / Dual Vastuvõtt.14 Valitav SagedSamm 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz.15 Funktsiooni"NIHE"(sageduse nihe jaoks repeater juurdepääs).16 Aku Säästmise Funktsioon"SALVESTA".17 Taimer Edastamine"TOT" Programmeeritav.18 Valimine Skaneerimise Režiim.19 Funktsiooni Hõivatud Channel Lock"BCLO".20 Sisseehitatud RX CTCSS / DCS Scan.21 Sisseehitatud LEDVälklamp.22 Programmeeritav Poolt PC.Pakend : 1 x UV5 RA (VHF136174 Mhz UHF 400520 Mhz)1 x 7.4 V 1800mah Liion Aku1 x Dual Band SMANaiste Pikk Antenn1 x vööklambris1 x Kasutusjuhend ENG1 x Laadija Töölauale1 x Retail Box

€ 20.00 26.50
Baofeng Walkie Talkie UV-5R UV-5RE autolaadija Kaasaskantav Raadio Tarvikud auto täites read 12V ~24V Kiire laadimine Värske Hinda alandatakse
Baofeng Walkie Talkie UV-5R UV-5RE autolaadija Kaasaskantav Raadio Tarvikud auto täites read 12V ~24V Kiire laadimine

Baofeng Walkie Talkie UV5 R UV5 RE autolaadija Kaasaskantav Raadio Tarvikud auto täites read 12 V ~24 V Kiire laadiminetoode näidatud sisald*autolaadija

€ 4.00 4.19
Kooskõlas GLC-BX120-U 1000BASE-BX BiDi SFP TX1490nm/RX1550nm DM Saatja moodul SFP Värske
Kooskõlas GLC-BX120-U 1000BASE-BX BiDi SFP TX1490nm/RX1550nm DM Saatja moodul SFP

Palun pakkuda marki seadmega meile tellimuse esitamisel.s oo, et me toota sobivate osade teid, Tänan teid.Tere tulemast See Me Technology Co., LTD Allahindlhulgi? Suurem osa numbrid? Tsitaat BOM? Lisateavet, võtke julgelt ühendust See Me müüja Kõik meie tooted on pakkuda üks aasta kvaliteedi garantii.

€ 50.40
10 tükki/palju GPS+GSM Antenn Koostisega Antenni 3m Kaabel goldplated MCX Väliskeermega konnektor tasuta shipping Värske Hinda alandatakse
10 tükki/palju GPS+GSM Antenn Koostisega Antenni 3m Kaabel goldplated MCX Väliskeermega konnektor tasuta shipping

Täiesti UAmplifitseeritud KaugGPS+GSM Kombineeritud Antenni goldplated MCX Väliskeermega konnektor Kirjeld: GPS Saged: GPS1575.42 MHZPinge : 3 V5 V AMPS Saged: 880 MHZ960 MHZ / 1710 MHZ1990 MHZ Kasum : 20dbi Umbes...

€ 66.00 69.15
NA771 UHF-VHF dual band Walkie Talkie antenn SMA isane pesa antenni jaoks dual band raadio vhf-uhf Värske
NA771 UHF-VHF dual band Walkie Talkie antenn SMA isane pesa antenni jaoks dual band raadio vhf-uhf

ELEKTRILISED ANDMEDSagedusalas144 / 430 MHzKasum2.15 / 3d BiV S W RSisendtakistΩKiirgusOmniMaksimaalne sisendvõimsusvatti10 WPolarisatsiooniVertikaalneMEHAANILINE KIRJELDUSEDPistiku TüüpSMAisaneNeto Kaal0.05 kgPikkcmLäbimõõt1,5 cmRadome VärvMustRadome MaterjalTPEE1...

€ 5.60