2TK/LOT Originaal Sinine Dual Band 136-174/400-520MHZ VHF-UHF Mugav kahesuunaline Raadio UV-5R koos Kõrvaklapid

2TK/LOT Originaal Sinine Dual Band 136-174/400-520MHZ VHF-UHF Mugav kahesuunaline Raadio UV-5R koos Kõrvaklapid

€ 39.48

Värske

See on tellimusele juurdepääsetav

2 TK/LOT Originaal Sinine Dual Band 136-174/400-520 MHZ VHF-UHF Mugav kahesuunaline Raadio UV-5 R koos Kõrvaklappide Kõik meie esemed on täiesti Uus Mudel Pofung UV-5 R Värv Sinine Dual band / dual ekraan / dual standby A/B sagedusala sõltumatu toimimine( UV-UU V+U VV ) 128 grupid kanalid ladustamise Otsetee menüü operatsiooni režiim VFO & Mälu kanalite scan Emergency Alarm Time-out Taimer (TOT) 0~9 klasside VOX valitav RS & ANI ID FM-raadio ja 25 jaamade salvestamise Hääl companding 50 CTCSS/105 DCS Kõrge/Madal TX power saab valida kõne ajal DTMF-funktsioon Wide/Narrow Band(25k Hz/12,5 k Hz) Jah VOX-funktsioon Jah Busy channel lock-out(BCLO) Jah, Hõivatud blokeeringu funktsioon Jah Sageduse sammu Jah Skaneerimise funktsioon Jah Monitori funktsioon Jah Time-out Taimer (TOT) funktsioon Jah LCD ekraan Jah Dual display Jah Aku pinge kuvamise funktsioon Jah Kanali nime kuvamise ja redigeerimise funktsioonid Jah, Signaali tugevuse indikaator Jah Klahvistiku lukustus funktsioon Jah Sisseehitatud Led taskulamp Jah FM-raadio Jah Traat kloon funktsioon Jah Emergency alarm funktsioon Jah aku tühjenemise alarm Jah energiasäästu funktsioon Jah Kõrge/Madal TX võimsus valitav Jah, Toon lõppu edastamine Jah Hiina ja inglise hääljuhiseid Jah PC tarkvara programmeeritav Jah Põhilised Kirjeldused Nimipinge 7.4 V DC10% Väljundvõimsus Kanali 128 CH Aku tüüp Li-ion aku Aku mahutavus 1800 Mah MAX töötemperatuur -20+50 C Antenni Impedants 50ohm Kaal 190g (Ei ole Antenni) Mõõdud ( Pxlxk ) 110x58x32mm (Ei ole Antenni ) Spetsifikatsioon sagedusalas UHF : 400-520 MHz + VHF : 136-174 MHz Sageduse stabiilsus 2.5 ppm Vedaja laine tolerants 5 ppm Ümbersuunamise 16k¢F3 E / 11k¢F3 E Max hälve Ümbersuunamise iseloomu 6 d B per murra sagedus plaaster Heitkoguste praegune CTCSS / DCS 0.50.1 k Hz(Lai) 0.30.1 k Hz(Kitsas) Tundlikkus Vaikne tundlikkus Vahendamine Moonutamine Muu ümbersuunamise 60d B Audio väljund 1000m W kõrval kanali selektiivsus( lai/kitsas)

Sagedusalas: 136-174MHZ-ja 400-520MHz
Rääkida Valik: 3-5Km
Ladustamine Channel: 128
Brändi Nimi: BAOFENG
Maksimaalne Ulatus: 3km-5km
Mõõtmed: 18*11*9.5 cm
Is_Display: Jah
Tüüp: Kahesuunaline Raadio
Walkie Talkie Tüüp: Kaasaskantav
Materjal: Plast
Mudeli Number: UV-5R
Sagedusalas: 136-174MHZ-ja 400-520MHz
Tööpinge: SM-SSE 7.4 V
Mälu Kanalite: 128
RF Väljundvõimsus: 5W
Sageduse stabiilsus: 2.5 ppm
Aku Maht: 1800MAH MAX Li-ion
Toetuste ümbersuunamine: 16kF3E / 11kF3E
taskulamp: Built-in
PC Tarkvara Programmeerimine: Tugi
Garantii: üks aasta

Parimad pakkumised kategoorias

Superbat RF, Coaxial Pistik N Press Naine Jack connector Kaabel-RG174,RG188A,RG316,LMR100 Värske Hinda alandatakse
Superbat RF, Coaxial Pistik N Press Naine Jack connector Kaabel-RG174,RG188A,RG316,LMR100

RF, Coaxial Pistik N Press Jack connector LMR100 RG316 RG174Toote Seeria : N Toote Tüüp : mount Kaabel Application : Press Attachment / Affixment : Panel Mount Keha Katmine : Nickelplated Keha Lõpetamine : Press Kaabli Tüüp : RG174,RG188 A,RG316,LMR100 Pistik Kere tüüp : Sirge Pistik Materjal : Messing Kontakt Plating : Nickel Kontakti Lõpetamine : Jootma Sugu : Jack Takist: 50 OomiMuud liiki N connector :

€ 1.00 1.46
10 tükki/palju GPS+GSM Antenn Koostisega Antenni 3m Kaabel goldplated MCX Väliskeermega konnektor tasuta shipping Värske Hinda alandatakse
10 tükki/palju GPS+GSM Antenn Koostisega Antenni 3m Kaabel goldplated MCX Väliskeermega konnektor tasuta shipping

Täiesti UAmplifitseeritud KaugGPS+GSM Kombineeritud Antenni goldplated MCX Väliskeermega konnektor Kirjeld: GPS Saged: GPS1575.42 MHZPinge : 3 V5 V AMPS Saged: 880 MHZ960 MHZ / 1710 MHZ1990 MHZ Kasum : 20dbi Umbes...

€ 66.00 69.15
QSFP+SR4 40G 100m 850nm transiiver, pistik MTP / MPO Värske
QSFP+SR4 40G 100m 850nm transiiver, pistik MTP / MPO

Tehnilised andmed : Tüüp QSFP+ Tehnoloogia MTP / MPO Kaugm (OM3) 150 m (OM4) Data rate 40 Gb / s (4*10 Gbp / s) Lainepikknm Fiber / Kaabel Tüüp MultiMode Fiber (MMF) Pistiku MPO Digitaalne Väljund Järelevalve(DM, DOM, DDMi) Jah TX Võims~+1d Bm RX Tundlikkd Bm töötemperatuur Äripinnad : 0 70 AC (32 158 AF)Transport : 1...

€ 87.50
1 Paar Gigabit fiiberoptiliste Media Converter 1 AHELS,*KS-sse, 4 AHELS*RJ45 Converter 1 AHELS,*1 KS AHELS-sse*RJ45 fiiberoptiliste Transiiver Värske
1 Paar Gigabit fiiberoptiliste Media Converter 1 AHELS,*KS-sse, 4 AHELS*RJ45 Converter 1 AHELS,*1 KS AHELS-sse*RJ45 fiiberoptiliste Transiiver

1000 Mbps autonegotiation Media Converter on side võrgu seade, mis mõistes sile võrgustiku täiendamine ilma täiendavat kulu See on kõrge jõudlusega, tasuv ja paindlikke lahendusi paljude rakenduste valdkonnas LAN campvõrgustik...

€ 23.03
2tk/lot 1x4 ABS Kasti PLC Splitter Moodul 1*4 FC/UPC Fiber Optiline PLC Splitter Värske
2tk/lot 1x4 ABS Kasti PLC Splitter Moodul 1*4 FC/UPC Fiber Optiline PLC Splitter

OmadusedSuurepärane Mehaaniline,Väike SuurusKõrge TöökindlusMadal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahjuKõrge kanali loebSuurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendusedFTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)Kaabeltv (KAABEL)Kohtvõrgud (LAN)Test seadmedPassiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus)1m või 1,5 m või kohandatud1...

€ 36.40
NA771 UHF-VHF dual band Walkie Talkie antenn SMA isane pesa antenni jaoks dual band raadio vhf-uhf Värske
NA771 UHF-VHF dual band Walkie Talkie antenn SMA isane pesa antenni jaoks dual band raadio vhf-uhf

ELEKTRILISED ANDMEDSagedusalas144 / 430 MHzKasum2.15 / 3d BiV S W RSisendtakistΩKiirgusOmniMaksimaalne sisendvõimsusvatti10 WPolarisatsiooniVertikaalneMEHAANILINE KIRJELDUSEDPistiku TüüpSMAisaneNeto Kaal0.05 kgPikkcmLäbimõõt1,5 cmRadome VärvMustRadome MaterjalTPEE1...

€ 5.60
Kõrvaklappide 3 Traat Selge õhutoru Kõrvaklapid Akustiline Kõrvaklapid Kuular Motorola GP344 GP388 GP328Plus GP338Plus kaasaskantav raadio Värske
Kõrvaklappide 3 Traat Selge õhutoru Kõrvaklapid Akustiline Kõrvaklapid Kuular Motorola GP344 GP388 GP328Plus GP338Plus kaasaskantav raadio

3 Traat Selge Toru Õhu Akustiline Kõrvaklapid Kuular Motorola GP344 GP388 GP328 PlGP338 PlGL2000 EX500 EX600 EX600 XLSSuurendada oma lihtne suhtlemine, see peakomplekt, mis on varustatud kõlari / mic jack...

€ 21.00
Superbat 5 tk Mini-UHF-N adapter Mini-UHF Male Plug N Emane Jack sirge RF, Coaxial Pistik Värske Hinda alandatakse
Superbat 5 tk Mini-UHF-N adapter Mini-UHF Male Plug N Emane Jack sirge RF, Coaxial Pistik

5 tk MiniUHFN adapter MiniUHF Pistik N Jack sirge RF AdapterKomplekti kuulub : 5 TKKui te ikka ei ole leidnud kaupu, mida te vajate, kuid me saame kohandada teie jaoks.Palun võtke meiega ühendust kui teil on mõni küsimTasumine1) Me aktsepteerime makse Alipay,krediitkaardiga,pangaülekandega ja muid Makse, mis Aliexpress toetust.2) Makse peab olema tehtud hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates järjekorras.3) Palun loetlege teie soovidele, kui teete makse,või võtke meiega ühendust ASAP.4) Pls lisada oma telefoni number, mööda wiht oma makse, kui võimalik, sest see on aidata teil saada oma pakk.Kohaletoimetamine Tingimused1) osad meist on kindel, et on kvaliteedi garantii, ja nad on topelt testitud enne shipping.2) Punkt veetakse jooksul 3 tööpäeva jooksul pärast täieliku makse on arveldatud.3) tooted saab saata jooksul Hiina Posti Tähitud lennuposti / DHL / EMS / e Packet / Fedex IP / Fedex IE / TNT.Tarneaeg ( Ühikud : Tööpäeva ) Ja TõenäosEtRiikEsimene TarneTeine KättetoimetamiseViivitusTarne ≥ 50 PäevaAmeerika Ühendriigid610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)TagasimakseBriti815 aastat (80%)1530 (19%)≥30 (1%)TagasimakseAustraalia815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)TagasimakseSaksamaa815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)TagasimakseThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)TagasimakseVenemaa1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)TagasimakseItaalia1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)TagasimakseIisrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)TagasimakseHispaania1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)TagasimakseJaapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)TagasimakseKanada1020 (Kõige)Kohalik postkontor ei väljasta jälgimine teabega.Garantii Ja Tagastamine1)mis Tahes probleem umbes punkt pls võtke meiega 14 päeva jooksul pärast taotluse saamist.2) Reture punkt peaks sisaldama originaal pakend ja kõik komponendid.3) Vahetada punkt on lubatud, ja repalcement saadetakse pärast receving punkt klient.4) Me maksma laevandtasu uuesti saata, kui ostja tasub posti Kulu.FirmastMe oleme professionaalne tarnija ja tootja Radio frequency (RF) tooteid, sealhulgas RF Pistikud, RF Adapterid, RF Kohandatud Kaabel Sõlmed (Tee Viib),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antennid, Wifi Antennid, GPS Antennid, Alumiiniumist Kastid & Plastikust Kastid ja muud Ham raadio Antennid ja Tarvikud, jne, jne.Mis on väga populaarne kasutada erinevaid f rakendused, kaasa arvatud 3 G andmeside kaardi ja USBmodemid, masina side (M2 M), wireless LANGPS,WIFI ja ISM sagedusalades.Mingi probleem (ei saa või punkt probleem),Pls võtke meiega ühendust enne kui jätate Negatiivse või Neutraalse tagasiside, me püüame oma parima, et slove ta.

€ 9.00 10.21
XQF KNB-57L Li-ion 7.4 V 2000mAh 14Wh Aku KENWOOD TK-2180 TK-3180 TK-5210 TK-5310 Raadio Värske
XQF KNB-57L Li-ion 7.4 V 2000mAh 14Wh Aku KENWOOD TK-2180 TK-3180 TK-5210 TK-5310 Raadio

Iga et saada kingitKui pildilKNB57 L Liion 7.4 V 2000m Ah 14 Wh Aku KENWOOD TK2180 TK3180 TK5210 TK5310 Raadio ▶ Toote Spetsifikatsioone, Pinge : 7.4 VMahutav: 2000m AhSeisukord : Brand New Kõrge Kvaliteediga Toote Asendamine, töötab nagu Ehtne osad, 100% OEM Ühilduv!!▶ Asendada Osa Numbrid KNB57 L ▶ Ühilduvate Mudelite KENWOOD TK2180 TK3180 TK5210 TK5310 Raadio

€ 11.69
SFP 10/100/1000M Kiudaineid Media Converter, Väline PSU Värske
SFP 10/100/1000M Kiudaineid Media Converter, Väline PSU

SFP 10 / 100 / 1000 M Kiudaineid Media ConverterÜlevaade : JYTGS803 seeria Gigabit Ethernet SFP kiu meedia muundurid lõhet vask ja kiudaineid infrastruktuurid Kui SFP kiu meedia muundurid on mõeldud maksimaalse mugavuse kiudaineid vask Ethernet konversiooni rakendused, mis nõuavad paindlikkust edastuskiirust, töö vahemaid ning kiudoptilise võrgu kaudu liike, mida saab realiseerida poolt lihtsalt muutuvad hotplugandplay SFPs.Rakendused· Telekommunikatsioonivõrkude· Koolides, Kontorites, Cyber BarsOmadused : · Kõrge paindlikkuse hot plugandplay SFP· 1600byte super andmepaketi edastamine· Full duplexflow control, Half duplexvasturõhk· Link süü läbi (LFPT)· Täielikult paigaldatud Ledid, et näidata võimu ja võrgu olekTehnilised andmed : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (Fast Ethernet)IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(GigabitEthernet), IEEE802.3x (Flow Control), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1d Toestavad Puu10 / 100 / 1000 BASETSTP või UTP Kategooria 5 / 5e / 6 kaabel (Max...

€ 32.19
Tasuta Kohaletoimetamine 50M FTTH fiiberoptiliste Tilk Kaabel Patch Cord SC SC Simplex Singlemode KS-KS 50 Meetri SM fiiberoptiliste Jumper Värske
Tasuta Kohaletoimetamine 50M FTTH fiiberoptiliste Tilk Kaabel Patch Cord SC SC Simplex Singlemode KS-KS 50 Meetri SM fiiberoptiliste Jumper

TaotlusKaugekõnede ja kohalike optilist ülekannet võrgustik, andmeside võrk, pilt ülekandevõrkudele, CATV, optiline katse vahendid, fotoelektrilise automaatse kontrolli süsteemKirjeldusKui fiiberoptiliste tilk kaabel patch cord on kaks pistikut iga kaabli ots tehaühendus; pats kaabel on ühe kaabli konnektor...

€ 25.90
Li-ion 7.4 V 2250mAh 16.7 Wh Aku Motorola walkie talkie XiR P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris Värske
Li-ion 7.4 V 2250mAh 16.7 Wh Aku Motorola walkie talkie XiR P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris

Iga et saada kingitKui pildilLiion 7.4 V 2250m Ah 16.7 Wh Aku Motorola walkie talkie Xi R P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris ▶ Toote Spetsifikatsioone, Pinge : 7.4 VVõims: 2250m AhSeisukord : Brand New Kõrge Kvaliteediga Toote Asendamine, töötab nagu Ehtne osad, 100% OEM Ühilduv!!▶ Asendada Osa Numbrid P6600 ▶ Ühilduvad Mudelid Motorola walkie talkie Xi R P6600 XPR3500 XPR3300 P6620 DP2600 DE570 Raadio Koos vööklambris

€ 15.05
1m (3ft) Extreme Networks 10202 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable Värske
1m (3ft) Extreme Networks 10202 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable

Extreme Networks 10202 Ühilduv 40 G QSFP+ DAC Breakout Cable (1meeter, passiivne, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG) Toote info Extreme Networks Tõeline 10202 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 SFP+ Max Data Rate 40 Gbps Kaabli Tüüp Passiivne Vask Kaabel Traat AWG 30 AWG Juhtme Pikkm(3.28 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTSÜhtlustatud Kood 8544700000 Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER...

€ 49.00
Kõrge kvaliteet 8 Porti 10/100Mbps PoE Switch Power Adapter 24V5A Jaoks CCTV Võrgustik POE IP-Kaamerad NVR traadita AP Värske Hinda alandatakse
Kõrge kvaliteet 8 Porti 10/100Mbps PoE Switch Power Adapter 24V5A Jaoks CCTV Võrgustik POE IP-Kaamerad NVR traadita AP

8 Porti 10 / 100 Mbps Po E Switch Power AdapterEest CCTV Võrgustik POE IPKaamerad NVRKõrge Kvaliteet Ja Kõrge JõudlJa 3 Aastat Garantii.Ülevaade : Objekt on 10 / 100 Mbps Ethernet Switch 8Po E porti ja 1 port uplink...

€ 30.00 36.40
1Channels (Saatja/Multiplexer) Fiber Optiline Video Converter mini 1 video fiiberoptiliste Digital Video Converter Värske
1Channels (Saatja/Multiplexer) Fiber Optiline Video Converter mini 1 video fiiberoptiliste Digital Video Converter

MINI1 V fiiberoptiliste Digital Video Converter 1 Channels (Saatja / Multiplexer) Digitaalne Fiber Optiline Video ConverterKog: 1pairToote KirjeldusToode annab kliendile kõige kulutõhusam lahendedastamise 1 kanal tihendamata digitaalne videoja RS485 andmed üle ühe fiiberkaablit...

€ 62.30
1m (3ft) Dell Võrgustike 462-3639 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable Värske
1m (3ft) Dell Võrgustike 462-3639 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable

Dell Võrgustike 4623639 Ühilduv 40 G QSFP+ DAC Breakout Cable (1meeter, passiivne, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Toote Andmed Dell Tõeline 4623639 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 SFP+ Max Data Rate 40 Gbps Kaabli Tüüp Passiivne Vask Kaabel Traat AWG 30 AWG Juhtme Pikkm(3.28 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTSÜhtlustatud Kood 8544700000 Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER...

€ 49.00
1x8 Kasti Kasseti Kaardi Sisestamine Tüüp 1:8 8Ports Fiber Optiline PLC Splitter SC/PC Värske
1x8 Kasti Kasseti Kaardi Sisestamine Tüüp 1:8 8Ports Fiber Optiline PLC Splitter SC/PC

Omadused*Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus*Kõrge Töökindlus*Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju*Kõrge kanali loeb*Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja LaialdaseltRakendused*FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON / BPON / EPON)*Kaabeltv (KAABEL)*Kohtvõrgud (LAN)*Katseseadmed*Passiivne optiliste võrkude(PON)Kirjeldx N (rd) (Kanalite Arv) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Tegutsevad Wavelenth) 1260 kuni 1650 P Tasandil sisendsumbuvS Tase sisendsumbuv(Ühtsus) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) üle 55 (Suunatus) üle 55 (Tüüp fiber) ITU G657 A (Töötamise temperatuur 40 kuni 85 (Pats pikkus) 1 m või 1,5 m või kohandatudTellimine Teave PLCS Port Tüüp Kaabli Tüüp Kiu PikkPistiku Tüüp Pakett StiilPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32Teised Täpsustada0,25 mm Paljaste fiberLindi FiberFanout 0,9 mm Toru Lahti2.0 mm Kaabel3.0 mmKaabel1 meeter1.5 meetritäpsustadaFC / APCFC / PCSC / APCKS / TKS / UPCLC / APCTeised TäpsustadaRoostevabast terasest varrukadPlastikust Moodul19 1 U seadmekapiTeised Täpsustada1...

€ 24.50
Kollane BaoFeng UV-5R 136-174/400-520 MHz Dual-Band CTCSS FM-Sink Walkie Talkie Värske Hinda alandatakse
Kollane BaoFeng UV-5R 136-174/400-520 MHz Dual-Band CTCSS FM-Sink Walkie Talkie

BAOFENG kollane UV5 R UU Dual Band 136174 / 400520 Mhz RaadioOmadused : BAOFENG UV5 R saatja on mikrokääbmultibandFMsaatja, kellel on ulatuslikud saada sagedkatvpakkudes kohalikkeala kaksviis amatöör side koos tasakaalustamata järelevalve suutlikkusVHF / UHF DUALBAND kahesuunaline RAADIO : sagedusvahemik : 136174 / 400520 MHz DualBand Display, Dual Freq...

€ 19.00 19.59
4tk/palju Baofeng bf-888s kahesuunaline Raadio Walkie Talkie Dual Band 5W Pihuarvutite Pofung bf-888s 400-470MHz UHF Raadio-Scanner Värske Hinda alandatakse
4tk/palju Baofeng bf-888s kahesuunaline Raadio Walkie Talkie Dual Band 5W Pihuarvutite Pofung bf-888s 400-470MHz UHF Raadio-Scanner

Teade : *Vene Kliendid, Palun Veenduge, Et Teie Saaja Nimi On Täielik Nimi Inglise KeelesPakett Sisaldab : 4 X Baofeng 888s Raadio4 X Antenni4 X Liioon aku4 X Laadija4 X vööklambris4 X pilduma4 X kasutusjuhend4 X PeakomplektFunktsioonid : 1...

€ 36.00 42.69
3m (10ft) Extreme Networks 10321 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable Värske
3m (10ft) Extreme Networks 10321 Ühilduv 40G QSFP+, et 4x10G SFP+ Passiivne Otsene Lisada Vask Breakout Cable

Extreme Networks 10321 Ühilduv 40 G QSFP+ DAC Breakout Cable (3meetrine, passiivne, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Toote Andmed Extreme Networks Tõeline 10321 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 SFP+ Max Data Rate 40 Gbps Kaabli Tüüp Passiivne Vask Kaabel Traat AWG 30 AWG Kaabli Pikkm(9.84 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTSÜhtlustatud Kood 8544700000 Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER...

€ 63.00
9dbi saada 4G mobiiltelefoni antenn 1800mhz-2600Mhz LTE-antenna booster 4G LTE kitsa Suunadiagrammiga antenni 4G band 3 esiliistu 7 Värske
9dbi saada 4G mobiiltelefoni antenn 1800mhz-2600Mhz LTE-antenna booster 4G LTE kitsa Suunadiagrammiga antenni 4G band 3 esiliistu 7

Sagedusvahemik : 4 G band 3 1800mhz ja 4 G band 7 2600mhzKasum : 9 DBVSWR : Märk: 1 See toode on antenn ainult, mida kasutatakse, et saada signaali väljas See peab töötama koos korduva vastuvõtva , siseruumides antenni kaablid ühendatud .2...

€ 34.88
Superbat Rf Pats kaabel SMA vaheseinte Jack Naine O-rõngas UHF Sirge Pistik Antenni Investor kaablikomplekt RG58 100cm Värske Hinda alandatakse
Superbat Rf Pats kaabel SMA vaheseinte Jack Naine O-rõngas UHF Sirge Pistik Antenni Investor kaablikomplekt RG58 100cm

Pats kaabel SMA vaheseinte Jack Orõngas UHF Sirge Pistik Antenni Investor kaablikomplekt RG58 100cmKui te ikka ei ole leidnud kaupu, mida te vajate, kuid me saame kohandada teie jaoks.Palun võtke meiega ühendust kui teil on mõni küsim

€ 4.00 4.63